Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

EHS mérnök

Csatlakozz hozzánk, hogy Te legyél a biztonság szuperhőse!

Szereted a kihívásokat? Akkor itt a lehetőség, hogy egy szupercsapat tagjaként Te legyél az, aki kidolgozza és megvalósítja a legmenőbb biztonsági szabályokat!

Egy olyan vállalatnál dolgozhatsz, amely globális éllovas az elektromos járművek és energiatárolás területén.

Feladatok

Az alábbi feladatok tartoznak a pozícióhoz:

    • Biztonsági rendszerek kidolgozása és karbantartása: Te leszel az, aki gondoskodik arról, hogy minden megfelelően menjen, és megfeleljen partnerünk a legújabb biztonsági előírásoknak!
    • Folyamatos ellenőrzés és fejlesztés: Szeretsz új dolgokat felfedezni? Azonosítsd a potenciális veszélyeket, és hozd meg a javaslatokat, hogy még jobbá tedd a rendszereiket!
    • Képzések és oktatás a biztonságért: Tartsd meg a legmenőbb képzéseket, és segítsd a csapatot abban, hogy naprakész legyen minden biztonsági folyamatban!
    • Balesetek kivizsgálása és megelőzése: Elemezd az eseményeket, és gondoskodj arról, hogy a hasonló balesetek ne történjenek meg újra!
    • Biztonsági nyilvántartások kezelése: Nálad lesz minden fontos adat: baleseti jelentések, képzési naplók és biztonsági ellenőrzési jegyzőkönyvek, amik mindig frissülnek!
    • Vészhelyzetek kezelése: Vészhelyzet esetén Te lépsz a pályára! Gondoskodj róla, hogy a vészhelyzeti tervek ne csak papíron működjenek!

Elvárások

A pozícióhoz az alábbi elvárások szükségesek:

  • BSc diploma releváns szakterületen
  • Gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol és magyar nyelvtudás
  • Előnyt jelent a vonatkozó biztonsági előírások és szabványok ismerete (pl. OSHA, NFPA stb.)

Munkavégzés helye

Nyíregyháza