Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Gépkezelő

Feladatok

  • Gyártott termékek minőségbiztosítása;
  • Késztermék ellenőrzése, lejelentése;
  • Kiszállításnál szükséges termék azonosító cimkék és a hozzá tartozó dokumentáció ellenőrzése;
  • Gyanús termékek ellenőrzése, selejt termékek riportálása;
  • Problémák okok feltárása;
  • Q-gate folyamatok támogatása.

Elvárások

  • Quality munkakörben szerzett többéves tapasztalat;
  • Pontosság, precízitás;
  • MS office ismerete;
  • Csapatmunka, rugalmasság;
  • Többműszakos munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Középfokú végzettség;
  • SAP ismeret;
  • Quality eszközök ismerete.

Előnyök

Az ideális pályázó:

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Munkavégzés helye

Komárom