Feladatok:

Saját csapatunkba keresünk Pénzügyi ügyintéző kollégát egy pörgős, dinamikus csapatba, nagy precizitást igénylő feladatkörre!

  • Bejövő és kimenő számlák kiállítása, kezelése, nyilvántartása

  • Számlák ellenőrzése és szükség esetén korrekciója

  • Szállítói és vevői követelések nyomon követése

  • Pénzügyi adatok feldolgozása és rögzítése a vállalatirányítási rendszerben

  • Riportok és kimutatások készítése a pénzügyi vezetés számára

  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a belső osztályokkal a számlázási kérdésekben

  • Pénzügyi adminisztráció egyéb feladatainak ellátása

  • Minimum középfokú végzettség (pénzügyi/gazdasági területen előny)

  • Számlázási vagy pénzügyi területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat

  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office, különösen Excel)

  • Precizitás, pontos munkavégzés

  • Jó kommunikációs készség és csapatmunkára való képesség

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

  • Angol nyelvtudás

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy barátságos és támogató csapatban

  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

Debrecen

Munkavégzés helye

Debrecen