A Budapest Közút Zrt. Térinformatikai osztálya adatgyűjtési ellenőr pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:

A munkakörrel kapcsolatos főbb feladatok:
  • 3D digitális alaptérképek készítése a KARESZ projekt keretein belül, első sorban MicroStation szoftverkörnyezetben
  • mobil és statikus lézerszkennerrel készült adatok alapján különböző objektumok kiértékelése
  • digitális térképek karbantartása, meglévő adatok változáskövetése
  • geoadatbázis karbantartása
  • publikált térképek (KAPU) használata, ezen keresztül adatok karbantartása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • MS Office alapos ismerete
  • MicroStation vagy AutoCAD környezetben szerzett ismeretek, tapasztalatok
  • precíz, önálló, igényes munkavégzés
  • gyors tanulékonyság, fejlődési készség, monotonitástűrés

Előnyök:

Előnyt jelent:
  • térinformatikai felsőfokú végzettség
  • az alábbi szoftverek átfogó ismerete: TopoDOT, PointCloudScene, ArcGIS
  • korábbi vektorizálási, vagy digitális térkép készítési tapasztalat
  • pontfelhő alapján végzett kiértékelésben szerzett korábbi tapasztalatok

Ajánlatunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • munka egy összetartó, fiatalos csapatban
  • cafeteria csomag
  • helyi közlekedési bérlet, mobiltelefon biztosítása
  • vidékről történő munkába járás támogatása
  • fejlődési lehetőségek (képzések, konferenciák)

Munkavégzés helye

Budapest