Mind-Diák Szövetkezet

A Grundfos, szivattyúk forgalmazásával és gyártásával foglalkozó partnercégünk, a globális fenntarthatósághoz úttörő vízi technológiák gyártásával járul hozzá, amelyek javítják az emberek életminőségét és gondoskodnak a bolygóról.

Feladatok:

  • Nemzetközi osztály magyar csapatának tagjaként a kollégák napi munkájának a támogatása
  • Irodai adminisztráció és dokumentáció kezelése (Export dokumentumok)
  • Egyéb riportok készítése

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Középszintű angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, heti 15-20 órában (napi 3-4 munkaóra vállalása)

Munkavégzés helye

  • Páty, HelloParks

Amit kínálunk

  • Bruttó 2100 Ft/óra diákbér
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Nemzetközi csapat

Előnyök:

  • "B" kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

Páty

Munkavégzés helye

Páty