Adminisztráció területen erősít a Patikapénztár. Csatlakozz hozzánk, ha egy lendületes, fiatalokból álló csapat tagjaként szeretnél jó cégnél, jó ügyért dolgozni.

Feladatok:

Ezek lesznek a napi feladataid:
  • Beérkező befizetések adminisztrációjának ellátása.
  • Az adminisztratív területre beérkező szerződések és egyéb dokumentumokban szereplő adatok rögzítése.
  • Egyéb adminisztratív és operatív feladatok ellátása

Elvárások:

Te lehetsz az új csapattagunk, ha:
  • Általános asszisztensi vagy adminisztratív munkakörben minimum 1-3 év munkatapasztalatod van.
  • Felhasználói szinten kezeled a Wordot, Excelt.
  • A megoldásokat keresed és nem a nemeket.
  • Precízen dolgozol és nagy a monotonitás tűrésed
  • Jól kommunikálsz és nem okoz gondot, ha problémával találkozol.
  • Fontos Neked, hogy szakmailag és emberileg is számíthass kollégáidra és a vezetőkre.

Ajánlatunk:

Amivel mi hozzájárunk a hosszútávú együttműködéshez:
  • Innovatív munkakörnyezet
  • Heti két nap homeoffice (próbaidő után)
  • Hosszútávú perspektíva egy stabil magyar vállalatnál
  • Pénteki „rövid” nap
  • Szakmai támogatás
  • Frekventált munkavégzési hely
  • Egyedi cafeteria juttatások és éves bónusz
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződés
  • Felelősségteljes, önálló munka

Munkavégzés helye

Budapest