BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG Mozgólépcső Szakszolgálat ÁLTALÁNOS BETANÍTOTT KARBANTARTÓ munkakörbe felvételt hirdet

Feladatok:

  • mozgólépcsők üzemeltetése, karbantartása, javítása
  • egyedi vasszerkezeti munkák elvégzése

Elvárások:

A munkakör betöltésének feltételei:
  • alapfokú iskolai végzettség
  • orvosi alkalmasság
Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:
  • jó kommunikációs és együttműködési készség, de szükség esetén önálló munkavégzés;
  • pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés;
  • megbízhatóság, lelkiismeretesség

Előnyök:

  • karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • szakmai gyakorlat

Ajánlatunk:

Amit nyújtunk:
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • cafeteria
  • ingyenes utazás a BKV járatain a házastárs, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére
  • üdülési lehetőségek
  • igény szerint munkásszállói elhelyezés

Munkavégzés helye:

Munkavégzés jellege, helye: ● állandó éjszakás 8 órás, vagy 12/24 folyamatos munkarend ● helye: változó jellegű, Budapest területén, metróállomásokon

Munkavégzés helye

Budapest