Központi államigazgatási szerv pályázatot hirdet analitikus könyvelő beosztás betöltésére, határozatlan idejű szerződés keretében.

Feladatok:

Főbb feladatok:
  • készlet, valamint kis és nagy értékű tárgyi eszközök analitikus nyilvántartása
  • a leltárral kapcsolatos egyeztetési feladatok elvégzése
  • az analitikus nyilvántartás havi, negyedéves és év végi zárási feladatainak ellátása
  • analitika és főkönyv egyeztetése

Elvárások:

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek és főbb kompetenciák:
  • középiskolai érettségi, számviteli/pénzügyi szakképesítéssel
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • jó kommunikációs készség
  • szorgalom
  • precizitás
  • minőségi önálló munkavégzés, terhelhetőség

Előnyök:

  • közgazdasági középiskolai érettségi
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • integrált számviteli rendszer ismerete

Ajánlatunk:

  • versenyképes fizetés: minimum bruttó 600.000-, Ft/hó
  • béren felüli juttatások (SZÉP kártya, ruhapénz, BKK bérlet térítése)
  • munka-magánélet egyensúlyának tiszteletben tartása
  • kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Magyarország