Székesfehérvári nyelviskola megbízásából megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Angol nyelvtanári diplomád, Tanítási tapasztalatod, Tanári vagy óvoda pedagógusi végzettséged, C1 felsőfokú nyelvvizsgád

Elvárások:

Szeretnéd, ha munkád során játékosnak, kreatívnak, energikusnak, és mosolygósnak kellene lenned?, Szeretsz gyerekekkel foglalkozni és könnyen megtalálod velük a közös nevezőt?, Olyan munkát keresel, ami minden nap feltölt, büszkévé és elégedetté tesz?, Kitartó vagy, nem riadsz vissza a kihívásoktól és szívvel - lélekkel adnád át a tudásodat egy nemzetközileg sikeres módszer segítségével?, , Rád van szükségünk, amennyiben:, Felsőfokon tudsz angolul (C1 nyelvtudás), Pozitív, barátságos, lendületes személyiséged van, Pedagógiai érzékkel vagy megáldva és értesz a gyerekek nyelvén, Részt veszel az oktatóképzésünkön, hogy elsajátítsd a saját metodikánkat

Előnyök:

Szenvedélyesen szereted az angol nyelvet és a gyerekek oktatásában látod a jövőt,, Kulturálisan nyitott vagy, Szívesen, gyakran és felszabadultan tudsz nevetni, Hiszel a korai nyelvelsajátítás erejében

Ajánlatunk:

Élményszerű angolórákat tartani 4-8 fős kiscsoportban 3 hónapostól - 19 éves korú gyerekek (első félévben a 3-12 éves korosztályt), Órákra készülés, szemléltető eszközök készítése, , Amit kapsz tőlünk:, Nemzetközi módszer, Folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzések a központban, nemzetközi képesítés, Állandó szakmai támogatás, Versenyképes fizetés, Barátságos munkakörnyezet, jó munkakörülmények, Folyamatos pozitív visszacsatolás és mosoly a gyerekektől, , Munkaidőd:, Főállást vagy részmunkaidős munkát keresel?, Beszéljük meg, mikor és mennyi idő a legalkalmasabb számodra!, A tanórák 16:00 és 19:00 között vannak, minimum 2 délután és az órákra való előkészületeket rugalmasan időzítheted!, Ideális esetben heti 20-30 órás munkaviszony, melyből heti 9-12 órát tanítasz, ugyanennyit készülsz az órákra rugalmas időbeosztással és a maradék idődben kreatívan részt veszel a játékos szemléltető eszközök elkészítésében.

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár