Feladatok:

Multinacionális partnercégünk csapatába keresünk Anyaggazdálkodási csoportvezetőt.

  • Az anyaggazdálkodási csoport (5 fő) irányítása
  • Napi, heti és havi felhasználási igény kiszámolása
  • Kritikus alkatrészek és esetleges alkatrész hiány kezelése
  • Beszállítói szállítás kiesések miatti problémák megoldása
  • Társosztályokkal folyamatos kapcsolattartás
  • Készletszintek folyamatos ellenőrzése
  • Napi, heti és havi riportok készítése, nyomon követése
  • Új termék bevezetésének előkészítésében, megvalósításában való részvétel
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 év gyártó környezetben szerzett beszerzési tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat ( minimum 2 év)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás ( írásban és szóban)
  • Magabiztos MS Excel használat
  • Jó kommunikációs készség
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria és bónuszrendszer
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Bejárás támogatás
  • Bölcsődei és óvodai költségtérítés

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Munkavégzés helye

Nyíregyháza