A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Áruátvevő, szortírozó munkatárs

419

Feladatok:

  • Termékek átvétele, betárolása, szortírozása

  • Lista alapján alkatrészek automata szállítópályára helyezése

  • Robotraktárból szedési feladatok elvégzése

  • Időnként nehezebb termékek emelése

Elvárások:

  • NE IJEDJ MEG az automata robotraktártól

  • ÉRDEKLŐDJ a legmodernebb munkaeszközök és raktártechnika iránt

  • RENDELKEZZ alapfokú iskolai végzettséggel (8 általános)

  • TUDJ 5-7 kg-ot emelni

  • HOZZÁÁLLÁSOD legyen kitartó, HOSSZÚ TÁVBAN gondolkodó

  • ÉRTS minimálisan a számítástechnikához, műszaki berendezésekhez

Amit kínálunk:

UTÁLSZ éjszaka dolgozni? -> NÁLUNK NEM KELL!

NEM AKARSZ sokat mozogni munkavégzés közben? -> NÁLUNK NEM KELL!

NEM KEDVELED a hétvégi munkavégzést? -> NÁLUNK CSAK 1 NAPOT vállalj!

Váltott műszakos, HÉTKÖZNAP végzendő, KÖNNYŰ fizikai munkára vágysz -> NÁLUNK MEGTALÁLTAD!

Ráadásul HETI ELŐLEGKÉRÉSI lehetőséggel VÁRUNK!

  • FIX alapbér

  • Alapbéren felüli juttatások:

  • Br. 60.000 Ft/hó - Teljesítmény prémium

  • Br. 90.000 Ft/hó - Jelenléti bónusz

  • KÖNNYEN és GYORSAN tanulható SZEDÉSI feladatok

  • VÁLTOTT MŰSZAK:

  • A hét: 6:30-15:30 között

  • B hét: 13:00- 22:00 között

  • CSUPÁN 8 óra/nap munkavégzés HÉTKÖZNAP

  • SZABAD hétvégék

  • LEHETŐSÉG bérelőlegre, hetente*

  • KÖNNYEN MEGKÖZELÍTHETŐ munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem most" gombra való kattintással!

Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.