A hirdetés már lejárt!

Van tapasztalatod projektmenedzsmentben? Évek óta gyártási környezetben dolgozol, ismerősek számodra a gyártási és autóipari szabványok? Vezettél már csapatot, jól működsz együtt másokkal, és nem okoz gondot kapcsolatot tartani a vevőkkel angolul is? Amennyiben igen mindezekre a válasz, jelentkezz most!

Projektmenedzser

Feladatok
  • Az árajánlatok átnézése és kiértékelése
  • Idő- és költségkalkulációk elkészítése
  • Gyártási folyamatok lekövetése, optimalizálása
  • Új termékek bevezetésének koordinálása
  • Projektcsapat vezetése
  • Riportok és statisztikák készítése
  • Fejlesztési javaslatok előkészítése
  • Vevői kapcsolattartói szerep, vevők elvárásának továbbítása a kollégák felé

Elvárások
  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat gyártási projektvezetésben
  • Magabiztos MS Excel tudás

Amit kínálunk
  • Cafeteria
  • Céges telefon és laptop
  • Év végi bónusz
  • Céges orvosi rendelők igénybevétele
  • A dolgozók gyerekei számára tábor biztosítása nyaranta
  • Nyári üdülési lehetőség biztosítása
  • Évenkénti bér felülvizsgálás

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár