Dinamikusan fejlődő multinacionális partnercégünkhöz keresünk Automatizálásban jártas kollégát az alábbi feladatok ellátására:

Automatizálási mérnök

Feladatok
  • Fejlesztési projektben való részvételautomatizálási oldalról, mind szoftveres mind hardveres részről
  • Meglévő PLC programok karbantartása és fejlesztése
  • Gép beszállítók támogatása automatizálási oldalról
  • Villamos technikusok munkájának támogatása, speciális villamos problémák megoldásában való részvétel
  • Helyszíni támogatás a gép beszállítók számára a gép szoftver programozásához és üzembe helyezéséhez
  • Telepítés és az üzemeltetés megfeleltetése a szabványoknak és a gyártási követelményeknek
  • A folyamat optimalizálása automatizálási oldalról és a kiváltó okok elemzése a termelés hatékonyságának növelése érdekében
  • Jelentések írása és adatok összeállítása a meglévő és potenciális automatizálási projektekkel kapcsolatban
  • Frekvenciaváltók, szervóvezérlők és a Siemens S7-1200 és S7-1500PLC rendszerek karbantartása
  • Az ipari érzékelők megfelelő működésének biztosítása
  • SCADA rendszer karbantartása és fejlesztése
  • PLC programok naprakészen tartása

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség (automatizálási/villamos/mechatronikai mérnök)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év automatizálási tapasztalat
  • Siemens PLC, HMI, Siemens TIA Portal, WinCC SCADA rendszer ismerete
  • Frekvencia meghajtó rendszer, frekvenciaváltó ismerete
  • Rugalmas, nyitott személyiség

Előny:
  • Villamosszerelésben szerzett tapasztalat és képesítés
  • Folyamatirányító műszerek ismerete – áramlás, nyomás, anyagminőséget meghatározó műszerek
  • Termlésirányítási rendszerben (MES) szerzett tapasztalat
  • Eplan villamos tervező szoftverismeret
  • Visual Basic ismerete
  • Közép feszültségű villamos ellátó rendszerek ismerete
  • Safety PLC-k programozásában szerzett tapasztalat
  • PLC-k meghajtórendszerek és DC egyenirányító ismerete

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Jó hangulatú, nemzetközi csapat
  • Lehetőségekkel és kihívásokkal teli multikörnyezet

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Munkavégzés helye

Tatabánya