Feladatok:

  • Szoftverfolyamatokon belüli automatizálási lehetőségek azonosítása

  • Adatbázisok, rendszerek, hálózatok és alkalmazások tesztjeinek futtatása

  • Automatizált technikák tesztelése

  • Programozás, valamint kódolás

  • Tervek vagy alkalmazások megvalósíthatóságának értékelése

  • Mechanikus termékek, berendezések kutatása, tervezése, értékelése, telepítése, továbbá üzemeltetése és karbantartása

  • Fenntarthatóság, működési feltételekre gyakorolt hatások, lehetséges új alkalmazások eszközölése

  • Berendezés meghibásodásának vizsgálata, hibás működés diagnosztizálása, intézkedések javaslata

  • Tervezőmérnököknek részére visszajelzésed az ügyfelek problémáiról vagy igényeiről

  • Vizsgálati ellenőrző berendezés vagy berendezés tervezése, illetve az eljárások kidolgozása

  • Teljesítménykövetelmények írása a termékfejlesztéshez, mérnöki projektekhez

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség

  • 1-3 év releváns munkatapasztalat

  • Robotika és magas szintű technikai ismeretek

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Microsoft Office magas szintű ismerete

  • ABB programming

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Munkavégzés helye

Gyöngyös