Gyorsszervizes Műhelyünkbe

Feladatok:

  • Gépjárművek átvizsgálása, diagnosztizálása
  • Fék-, futómű-, olajcsere, gumicsere és egyéb szervizelési feladatok elvégzése
  • Együttműködés a kollégákkal

Elvárások:

  • Tapasztalat: Előnyt jelent a gyorsszervizben szerzett tapasztalat, de nyitottak vagyunk a tanulni vágyó kezdő jelöltek jelentkezésére is.
  • Precíz munkavégzés: Fontos számunkra a minőségi munka és a részletekre való odafigyelés.
  • Gyorsaság: A gyorsszervizben a hatékony munkavégzés elengedhetetlen.

Ajánlatunk:

  • Versenyképes fizetés: Elismerjük munkád értékét és stabil jövedelmet biztosítunk számodra.
  • Szakmai fejlődés: Tapasztalt szakmai vezetőnk támogatásával folyamatosan bővítheted tudásodat.
  • Modern munkakörnyezet: Kiválóan felszerelt műhelyünkben a legújabb technológiákkal dolgozhatsz.
  • Barátságos csapat: Csatlakozz egy összetartó, profi csapathoz, ahol a jó hangulat garantált.

Munkavégzés helye:

6724 Szeged, Bakay Nándor u. 52.

Munkavégzés helye

Szeged