A hirdetés már lejárt!

Holt-Körös festői környezetében épülő exkluzív Újváros Bisztró részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Alkoholos és alkoholmentes koktélok készítése és díszítése, Személyre szabott italok készítése, Bár rendben tartása, Vendégek udvarias, a bisztró színvonalának megfelelő kiszolgálása, , Megbízóról:, Szarvason, a Holt-Körös festői környezetében épülő exkluzív Újváros Bisztró keresi leendő bartender munkatársát., Célunk egy olyan elegáns vendéglátóhely megalkotása, ahol vendégeink jól érzik magukat, akár egy kávé melletti beszélgetésre ugranak be vagy akár tapas falatok mellé szeretnének elfogyasztani egy különleges koktél, vagy bortételt., Csapatunkba olyan szakképzett és motivált bartneder jelentkezését várjuk, akivel közösen indíthatjuk el az Újváros Bisztró életérzést.

Elvárások:

1-3 év hasonló munkakörben és környezetben szerzett tapasztalat, Italismeret, Igényes, tiszta munkavégzés

Előnyök:

A Fruitsys ismerete, Éttermi-társalgási szintű angol nyelvtudás

Ajánlatunk:

Kiemelt bérezés, fizetett szabadság, Szakmai továbbképzés, Kiszámítható munkarend, Stabil, megbízható céges háttér, Együttműködő, szakmailag képzett, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Szarvas

Munkavégzés helye

Szarvas