Jászfényszarun lévő partnercégünkhöz munkatársakat keresünk, az alábbo feltételekkel:

Bejövőáru ellenőr

Feladatok
  • Beérkező alapanyagok mintavételezéses minőségellenőrzése a vonatkozó technológiai előírásoknak megfelelően
  • A külső és belső termelésbe esetlegesen bekerülő alapanyagok újraellenőrzése
  • A selejt alapanyagok visszaküldésének előkészítése
  • Adminisztrációs feladatok: adatrögzítés, jelentések készítés
  • Reklamációkezelés
  • Külső helyszíni minőségellenőrzés a beszállítóknál
  • Beszállítói oldalon folyamatellenőrzés, illetve az ottani kimenőáru ellenőrzésének támogatása
  • A termelés nyomon követése a belső termelésirányítási rendszerben
  • Beérkező anyagok átmunkálásának / válogatásának megszervezése és koordinálása
  • Egyéb, a beérkező alapanyagok ellenőrzésével kapcsolatos teendők ellátása

Elvárások
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office ismerete
  • Lelkiismeretes munkavégzés
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk
  • Havi bér bruttó 355.000 Forint
  • Havi átlagos bónusz bruttó 70.000 Forint
  • Ingyenes étkezési lehetőség (választható napi menü)
  • Ingyenes klimatizált vállalati buszok Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Nógrád és Pest megyékből, már az interjúra való bejutáshoz is igénybe vehető
  • Azonnali munkakezdés
  • Kulturált, tiszta munkakörnyezet
  • Szezonális ösztönző ajándékok
  • Különdíj a hónap dolgozóinak és a legjobb fejlesztési javaslatok kitalálóinak
  • Rendszeres nyeremény- és kvízjátékok értékes ajándékokért cserébe
  • Kedvezményes termék vásárlás
  • Sport és kulturális programok támogatása,
  • Csapatépítő tevékenységek és családi programok szervezése.

Ha többre vágysz vagy váltani szeretnél bizalommal fordulj hozzánk az alábbi elérhetőségek egyikén:

Telefon: +36 20/333-4450 +37/540-016

E-mail: [email protected]
+36 20 434 7098

Munkavégzés helye:

Jászfényszaru