Gyártó partnercégünk részére keresünk új kollégát

Belső auditor

Feladatok
  • A minőség, környezet és munkahelyi egészségvédelem és biztonság irányítási rendszer támogatása, valamint ezekhez kapcsolódó dokumentáció kezelése, elosztása, oktatása
  • Külső partnerekkel (KIR, MEBIR) való folyamatos kapcsolattartás
  • Az Integrált Irányítási Rendszer felelős támogatása
  • Vállalati minőségirányítási folyamatok fejlesztése, optimalizálása
  • Vevői, beszállítói és belső auditok (MIR, KIR, MEBIR) támogatása, előkészítése, levezetése, kiértékelése, az éves auditterv szerint
  • Együttműködés a cégcsoport és a helyszín mutatószámainak, célkitűzéseinek elérésében

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év minőségbiztosítási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • ISO 9001, IATF 16949 szabványok ismerete
  • VDA 6.3 auditor képzettség
  • QM ismeretek: APQP, FMEA, SPC, MSA, PPAP, 8D riportok, Ishikawa, 5W
  • Nagyvállalati környezetben, autóipari gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmas, dinamikus személyiség
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban

Előny:
  • Környezetirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Munkahelyi egészségvédelem és biztonság irányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Csapatépítő rendezvények
  • Rugalmas munkaidő
  • Cafeteria juttatás
  • Útiköltség-térítés
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Munkavégzés helye

Veszprém vármegye