Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Beszállítófejlesztő Minőségügyi mérnök

Feladatok

  • Beszállítók látogatása;
  • Beszállítók fejlesztése, minőségügyi reklamációk intézése;
  • Új beszállítói validációs auditok elvégzése, beleértve a műszaki felülvizsgálatokat;
  • Beszállítói APQP tevékenységeinek nyomon követése a zökkenőmentes felfutás érdekében;
  • Potenciális beszállítók értékelésének elvégzése;
  • A beszállítói teljesítmények, képességek és kapacitások felmérése;
  • Alkatrészek és folyamatok jóváhagyása;
  • Javító intézkedések bevezetésének ellenőrzése a beszállítóknál;
  • Folyamatok fejlesztésére javaslattétel;
  • Beszállítói képzések, oktatások megtartása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Autóipari gyártó cégnél szerzett SD v. SQA mérnöki tapasztalat;
  • VDA 6.3 auditori képesítés;
  • IATF 16949 szabványismeret;
  • SPC ismeret;
  • Utazásra való hajlandóság.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil hátterű vállalat
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Bejárás támogatása
  • Home office lehetőség

Az ideális pályázó:

  • Beszállítói képzések, oktatások megtartása. <h3>Ideális pályázó:</h3>Kiváló kommunikációs képességű

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Munkavégzés helye

Tatabánya