Legyünk együtt sikeresek!

Új gyártási terület indul Partnerünknél, ahova az első kollégákat, mérnököket keressük.

A mérnöki központ egy európai gyárat fog támogatni.

Többek között az alábbi pozícióba keresünk a részükre új kollégát:

Beszállítói dokumentációs mérnök

Feladatok

  • Az új kolléga lesz felelős azért, hogy a megrendelések megfeleljenek minden szükséges szabványnak – felülvizsgálja, majd jóváhagyja a megrendeléseket;
  • Gondoskodik arról, hogy a vállalat műszaki dokumentációja megfeleljen az ügyfelek követelményeinek, illetve az alkalmazandó előírásoknak;
  • Anyagspecifikációs dokumentumokat elkészíti a beszállítókra, illetve belső folyamatokra vonatkozó követelményeknek megfelelően;
  • A beszerzők által elkészített PO-t ellenőrzi még a beszállítókhoz való kiküldés előtt, hogy a megrendelés tartalma megfeleljen az alkalmazandó szabványoknak;
  • Beszállítói dokumentációk ellenőrzését végrehajtja, és biztosítja a hozzáférést a beszállítók EOMR dokumentumainak;
  • Nyomon követi az esetlegesen hiányzó dokumentumokat és erről értesíti a beszállítókat is;
  • Naprakészen tartja a beszállítói teljesítménymutatókat, nem megfelelőség esetén javító intézkedések meghozatalában is rész vesz;
  • Globális SQA mérnököknek is támogatást nyújt, támogatja a kollégákat pl.: nem-megfelelőségi jelentések elkészítésében.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan műszaki területen);
  • Minőségbiztosítás területén szerzet szakmai tapasztalat;
  • Erős felhasználói ismeretek az MS-Office-ban;
  • Jó angol nyelvtudás írásban és szóban (minimum B2 szint).

Amit kínálunk

  • Családbarát multinacionális közeg;
  • Vállalaton belüli karrierlehetőség;
  • Work-life balance (home office);
  • Projektmunkákban való részvétel, fejlődési lehetőség.

Előnyök

  • SAP vagy Oracle rendszerek ismerete;
  • Német vagy francia nyelvtudás.

Az ideális pályázó:

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Munkavégzés helye

Székesfehérvár