Növényi zsír és olaj gyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk angolul tárgyalóképesen beszélni tudó új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Operatív beszerzői feladatok ellátása, Kapcsolattartás a beszállítókkal, Szállítói tárgyalások lebonyolítása, Alapanyagok , szolgáltatások megrendelése, ezzel kapcsolatos minőségirányítási rendszer kezelése, fenntartása, A megrendelt beszállítások nyomon követése, a pontos beérkezések betartatása, Szállítmányozói céggel folyamatos kapcsolattartás, Kimutatások, statisztikák készítése, piaci trendek követése, Időszakos és kért jelentések elkészítése, a vezetők folyamatos tájékoztatása, jelentések, beszámolók készítése, Társosztályokkal történő együttműködés, , Megbízóról:, Növényi zsírok és olajok specialistája Szekszárdon, Pálma és kókusz zsírok, olajok Magyar gyártótól

Elvárások:

Tárgyalóképes angol nyelvtudás, B kategóriás jogosítvány, Beszerzési területen szerzett több éves tapasztalat, Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, Kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő készség, Mobilitás, rugalmasság, Önállóság, precizitás, terhelhetőség

Ajánlatunk:

Stabil, hosszú távú munkalehetőség, Családias munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat, támogató vezetőség, Versenyképes jövedelem, , HOSSZÚTÁVÚ MUNKALEHETŐSÉG AZ ÉLELMISZERIPARBAN!

Munkavégzés helye:

Szekszárd

Munkavégzés helye

Szekszárd