A hirdetés már lejárt!

Az Országos Széchényi Könyvtár

Feladatok:

  • nyomtatott és elektronikus könyvek formai feltárása a könyvtár integrált rendszerében,
  • a feltárási munkához kapcsolódó adatbázis-műveletek elvégzése (utalótételek, besorolási [authority] rekordok készítése, módosítása).

Elvárások:

  • könyvtár szakon szerzett felsőfokú végzettség,
  • nem könyvtár szakos felsőfokú végzettség + segédkönyvtáros végzettség.
Elvárt kompetenciák:
  • felelős, önálló munkavégzés;
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság.
A benyújtandó iratok, igazolások:
  • önéletrajz;
  • végzettséget igazoló okiratok másolata;
  • bérigény megjelölése;
  • hozzájáruló nyilatkozat ahhoz, hogy az eljárásban részt vevők megismerhessék a benyújtott dokumentumokat;
  • nyilatkozat arról, hogy a benyújtott dokumentumokban foglalt személyes adatainak az eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul;
  • három hónapnál nem régebbi, büntetlen előéletet igazoló hatósági erkölcsi bizonyítvány, vagy nyilatkozat arról, hogy az erkölcsi bizonyítvány megkérése folyamatban van.

Előnyök:

• valamely integrált könyvtári rendszer gyakorlati ismerete.

Munkavégzés helye

Budapest