Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

BIM mérnök

Partnerünk mérnöki létesítmények tervezésével foglalkozik, tevékenységében nagy hangsúllyal szerepel az infrastrukturális beruházások, mint például utak, kerékpárutak, csatornahálózat tervezése.

A 15 éves múlttal rendelkező cég számára bővülés miatt BIM mérnököt keresünk.

Feladatok

  • Mélyépítési szerkezetek modellezése, kiviteli tervek feldolgozása BIM-környezetben
  • 3D-BIM modellek készítése
  • BIM-modellezésben, vállalati szabványok fejlesztésében és BIM-koordinációban való részvétel
  • Együttműködés BIM-szakágakkal
  • Modellelemek attribútumokkal történő feltöltése, attribútumok kezelése
  • 3D modellből vagy 2D tervállományból származó tervi mennyiségek listázása
  • Külső felektől származó 2D állományok 3D-BIM modellbe való beépítése
  • Tervező csapatokkal történő együttműködésben, tervezési egyeztetéseken való részvétel
  • Részvétel kapcsolódó kutatás-fejlesztési feladatokaban

Elvárások

  • Építőmérnöki végzettség
  • BIM ismeretek
  • Út- vagy műtárgy modellezési tapasztalat
  • 3D modellező és BIM szoftverek ismerete
  • Minimum 1 év tervezésben vagy kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • MS Office, valamint AutoCAD és AutoCAD CIVIL 3D felhasználói szintű ismerete
  • Út-, infrastruktúra építés és tervezés szakmai ismeretek
  • Angol aktív, középszintű nyelvtudás
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Új ismeretek adaptációjára való igény
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Változások dinamikus kezelése

Munkavégzés helye

Budapest