Országos hálózattal rendelkező, mintaboltokat és látványpékséget üzemeltető cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Pult feltöltése nyitáskor, Termékek szakszerű bemutatása, Vásárlók kiszolgálása, Napközbeni sütési feladatok, Szendvicskészítés, Kasszázás és pénzkezelés

Elvárások:

Ha szereted a friss pékárukat és szeretnél egy biztos, stabil munkahelyet, ne habozz, jelentkezz azonnal!, , Az álláshoz tartozó elvárások:, Pékségben szerzett tapasztalat (előny, de nem feltétel), Kereskedelemben szerzett tapasztalat (előny, de nem feltétel)

Előnyök:

Azonnali munkakezdés, 3. kerületben való lakóhely, R_keeper kassza rendszer ismeret, Barista végzettség, Kávékészítési tapasztalat

Ajánlatunk:

Biztos munkahely egy fejlődő vállalatnál, Stabil, tervezhető jövedelem, Cafetéria kártya (havi 20.000 Ft), Könnyen tanulható munka, Barátságos munkakörnyezet, , Megbízóról:, Az 1992-ben családi vállalkozásaként alapított Pékség mára több mint 210 üzletben kínálja hagyományos alapanyagokkal, kézzel készített termékeiket., A Pékség alapelve, hogy a minőségi, magyar alapanyagok használatával segítse vásárlóit az egészséges étkezésben., Az alapítás évétől napjainkig a Pékség egy igen közismert márkanévvé vált., , Kerületi üzletek:, Békásmegyeri Piac (III. kerület), Csillag Center (III. kerület), Római tér (III. kerület)

Munkavégzés helye

Budapest