Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Clarins szépségtanácsadó

Partnerünk számára, a magyar piac egyik vezető prémium, luxus termékekre specializálódott disztribútorához keresünk SZÉPSÉGTANÁCSADÓ kollégákat, akik erős soft sales skillekkel rendelkeznek, valamit érdeklődnek a szépségipar iránt.

Ha kipróbálnád magad prémium termékek értékesítésében és szívesen segítenél a vásárlóknak a megfelelő termék kiválasztásában várjuk jelentkezésed, akár pályakezdőként is!

Feladatok

  • személyre szabott termékek ajánlása, értékesítése - naponta eltérő üzletekben
  • bőrápolási, smink és illat tanácsadás
  • bolti készletek és kihelyezések ellenőrzése

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • jó kapcsolatteremtő készség, vevőcentrikusság
  • kozmetikai termékek iránti érdeklődés
  • megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság
  • gyors tanulási képesség
  • esetenként vidéki munkavégzés vállalása
  • hétköznapi és hétvégi munkavégzés vállalása
  • Előnyt jelent:
    • hasonló területen szerzett tapasztalat
    • angol nyelv kommunikációs szintű ismeret
    • bőrápolási, sminkelési ismeretek

Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

Munkavégzés helye

Budapest