A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A GE Vernova részeként, a Gas Power GSC DT Products csapat gyári környezetben használt digitális megoldások fejlesztésén dolgozik. A csapat portfóliójának része számos globálisan használt standard webalkalmazás fejlesztése, bevezetése és támogatása a cég legjelentősebb gyáraiban.

Feladatok:

  • A GE Vernova DecSecOps folyamatainak teljes körű megismerése
  • Szoros együttműködés a Senior DevOps mérnökökkel meglévő felhőalapú szolgáltatások támogatásában és fejlesztésében
  • Új felhő szolgáltatások bevezetésének támogatása a követelmények elemzésétől, a szolgáltatás választáson át, az implementálásig

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office használat
  • Komplex számítástechnikai rendszerek ismerete (egyetemi-szintű architektúra alapok)
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Gyors tanulás, nyitottság új technológiák megismerésére
  • Vezetői, koordinálási készség, erős kommunikáció, nyitottság önfejlesztésre

Munkaidő

  • Heti minimum 20 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 2 100 Ft/óra diákbér
  • Ingyenes céges buszjárat Veresegyházra
  • Otthoni munkavégzésre lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyök:

  • Script nyelvek ismerete (Groovy, Shell scripting, CFT, Terraform)
  • Gyakorlati tapasztalat AWS felhőszolgáltatásokkal

Munkavégzés helye:

Veresegyház

Munkavégzés helye

Veresegyház