Preciziós szerszámok előállításával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Siemens 810D és 840D v 828 vezérlés, CNC eszterga programozása, kezelése, Önálló műszaki rajz olvasás

Elvárások:

CNC vezérelt esztergagépek kezelése, Esztergáló programokban szerzett programozási gyakorlat, Önálló gépbeállítás és munkafolyamat felügyelet, Józanéletű, pontos munkavégzés

Előnyök:

Fanuc, Siemens vezérelt gépek kezelésének ismerete (Siemens 810D és 840D v 828 vezérlés)

Ajánlatunk:

Kultúrált, családias légkör, Szállás biztosítása, Egyéni munkavédelmi eszközök biztosítása, 1 műszakos, 8 órás munkavégzés, Szükség estén túlóránál +50%-os pótlék., Szabad hétvégék., , Megbízóról:, A világ egyik vezető képviselője a preciziós szerszámok előállítása terén. A Tamási telephelyen gyártott szerszámrendszerek világszerte elismert termékek melyek Németországban és az USA-ban kerülnek értékesítésre.

Munkavégzés helye:

Tamási

Munkavégzés helye

Tamási