A 23.kerületi partnerünk, a vasúti és haszongépjármű rendszerekhez gyártott fékrendszerek területén világszerte vezető gyártónak számít. Ebbe a csapatba keresünk CNC gépkezelő kollégákat.

CNC Gépkezelő - 23.kerület

Feladatok
  • Többnyire öntvény illetve alumínium alapanyagok megmunkálása CNC eszterga-, és marógépeinken
  • Gépeinken a folyamatos gyártás biztosítása
  • A legyártott munkadarabok minősége is a te felelősséged, ennek ellenőrzését a gyártás során javarészt te végzed majd
  • Változatos terméklista, különböző méretű alkatrészek és sok-sok szakmai kihívás vár rád

Elvárások
  • Forgácsolásban szerzett tapasztalat
  • Nem okoz gondot számodra a 3 műszak vállalása
  • Precizitás , pontos munkavégzés

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Juttatási csomag
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Programlehetőségek
  • Céges buszjárat az alábbi településekről: Tass, Dömösd, Kiskunlacháza, Délegyháza, Dunavarsány, Taksony, Kunszentmiklós, Apaj, Dunaharaszti

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest