Oroszlányi modern gépparkkal és munkakörnyezettel rendelkező családias cég megbízásából 1 műszakos munkarendbe keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

CNC programok betöltése átnézése, korrekciója, Munkadarab ráállás, szerszámbemérés és figyelmes gyártás, Alkatrész gyártás rajz alapján, tűrések és mérések beállítása, , Főbb feladatok, munkák gépkezelőknek:, Szerszámkorrekciók elvégzése, Szerszámok összekészítése gyártáshoz, Anyag előkészítés, sorjázás, utómunka, Gép folyamatos ellátásának biztosítása

Elvárások:

CNC programok betöltése átnézése, korrekciója, Munkadarab ráállás, szerszámbemérés és figyelmes gyártás, Alkatrész gyártás rajz alapján, tűrések és mérések beállítása

Előnyök:

HAAS gép ismerete

Ajánlatunk:

Korszerű gépek, technológia és mérőműszerek, 1 szakos munkavégzés, Tiszta rendszerezett precíz műhely és gépek, Magas technológia, Évi kétszeri bónusz és versenyképes fizetés, Nyugodt munkakörnyezet, Hosszú távú kiszámítható munka és fejlődési lehetőség, , Munkaidő:, 7.30-16.00 (1 műszak)

Munkavégzés helye:

Oroszlány

Munkavégzés helye

Oroszlány