Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk győri munkavégzésre keres CNC gépkezelő (maró, eszterga) munkatársat, akár azonnali kezdéssel!

Jelentkezz csapatunkba és mi mindenben segítünk Neked!

Feladatok:

  • Kissorozatú alkatrészek gyártása, készülékre szerelése, beállítása (mérőórához)
  • Kézi mérőeszközökkel való ellenőrzés
  • Mérési eredménytől függően szükség esetén szerszámállítás, illetve korrekciózás (Fanuc programnyelven)
  • Lapkacsere
  • Kész alkatrész sorjázása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • Fanuc programnyelv alap szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Kézi mérőeszközök ismerete
  • folyamatos műszak vállalása. (folyamatos 12 órás műszak: nappal, nappal, pihenő, pihenő, éjszaka, éjszaka, pihenő, pihenő.)

Amit kínálunk:

  • Szakmai tapasztalattól függő bérezés, br. 1850-2050Ft/ óra
  • Teljes mértékben bejelentett munkaviszony
  • Cafetéria: már az első hónap után, Szép kártya esetében havonta nettó 25.000 Ft
  • Bejárás támogatás: gépkocsi esetén: 30Ft/km, tömegközlekedés esetén: 86%
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Szakmai fejlődés előrejutási lehetőség
  • Havi túlóra kifizetés
  • Havi teljesítmény ösztönző bónusz (maximum az alapbér 10%-ig adható)

Munkarend:

  • Folyamatos 12 órás műszakrend - (Kettő nap munka, majd kettő nap pihenő (6:00-18:00 és 18:00-6:00).

Munkabér

  • bruttó  1 850 - 2 050  Ft  / óra

Munkavégzés helye

Győr