Siemens Energy Turbinalapátgyártás területére keresünk CNC gépkezelő pályakezdő kollégákat!

CNC gépkezelő pályakezdő

Feladatok
  • CNC gépek kezelése, felügyelete
  • A megmunkáló gépek alapanyaggal történő ellátása, a munkadarabok folyamatos cseréje
  • Korrekciózások elvégzése
  • Mérőeszközökkel mérés
  • A gyártáshoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása

Elvárások
  • Szakirányú CNC tanulmány vagy középfokú végzettség
  • Tapasztalat tolómérő és mikrométer használatában
  • CNC gépkezelő tapasztalat előny, de nem feletétel
  • Motiváció, tanulékonyság, precíz munkavégzés

Amit kínálunk
  • Motiváló alapbér
  • 40%-os műszakpótlék
  • 50%-os hétvégi pótlék
  • Kiemelkedő cafetéria havonta
  • Próbaidő után 10%-os teljesítmény prémium
  • Telephelyi éves prémium - feltételek teljesülése esetén
  • Csoportos életbiztosítás
  • UNION magánegészségbiztosítás
  • Munkaruha biztosítása és tisztítása
  • Munkatársi ajánlási program
  • Céges autóbuszok a következő településekről: Pásztó, Apc, Zagyvaszántó, Selyp, Lőrinci, Hatvan.
  • Szálláslehetőség biztosítása

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest