Több mint 25 éve működő,, hosszú távra visszatekintő állandó partneri körrel és fix rendelésállománnyal rendelkező, a szakmában elismert budapesti forgácsoló cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

HAAS típusú, Fanuc programnyelvű megmunkáló központokra kézi programírás, szükség esetén CAD program használata, Első munkadarab legyártása és a sorozatgyártás beindítása, valamint meglévő programok behívása, a sorozatgyártás beindítása, Mérőeszközök gyakorlott használata, tűrések ismerete

Elvárások:

Több éves programozói gyakorlat HAAS gépeken, CAD program ismerete, Napi szintű kézi programozás valamint CAD használata üzemi környezetben, , Szakmai tapasztalat években, 5-10 év

Előnyök:

Min 5 éves üzemi gyakorlat, Jó és gyors problémamegoldó készség, Angol nyelv ismerete, Munkatársak irányításában szerzett tapasztalat

Ajánlatunk:

Nagy múltú ,nemzetközi piacra gyártó, budapesti, kis és középszériára specializálódott 35 fős forgácsoló üzembe hosszú távra keresünk munkájára igényes munkatársat, Stabil munkahely, anyagi és erkölcsi megbecsülés, Biztos vállalati háttér, heti 5 napos munkahét, , Fizetés megjelölés:, nettó 500 000 Ft/hó, , Munkaidő, 1 műszak (8 órás), Heti 5 nap

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest