Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

CNC Technológus

Feladatok

  • A CNC területén a gyártógépek hatékony működésének támogatása
  • Géprendelkezésre állás javítása; OEE felügyelete
  • Ciklusidők, átállási idők optimalizálása, gyártási veszteségek rendszerezése, javító intézkedések kidolgozása
  • Mintagyártások támogatása
  • Alkatrész előírások, folyamatképességek, 8D-Riportok, FMEA
  • A problémás darabok optimalizálásának támogatása
  • Alapanyag eltérés esetén kismértékű technológiai változtatások végrehajtása
  • Értékáram szerint layout kidolgozása
  • CNC gyárterületen végzett kísérletek támogatása
  • Projektvezetők támogatása technológia oldalról
  • Kaizen tevékenységek összefogása, rendszeres visszajelzés küldése a vezetők számára
  • Termékspecifikusan szerszámfelügyelet biztosítása
  • Segédanyag felhasználás monitorozása, költségcsökkentési javaslatok tétele
  • Folyamatos technológia revízió

Elvárások

  • Felsőfokú (főiskolai/egyetemi) műszaki végzettség
  • Termelőüzemben szerzett szakmai tapasztalat, jelenleg is ebben a szakmában tevékenykedsz
  • Műszaki beállítottság, pontosság, rugalmasság
  • CNC technológia és megmunkáló szerszámok ismerete
    Előny:
  • Hasonló munkakörben autóipari vagy autóipari beszállító vállalatnál szerzett releváns szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye

Sátoraljaújhely