A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Csomagoló, Termékszedő munkatárs

100

Feladatok:

  • Áru összekészítés egy megadott lista alapján

  • Visszárus termékek felhelyezése a raktári polcokra

  • PDA csuklósterminál használata

  • Leltározási feladatok elvégzése

  • Kézi és békás anyagmozgatás folyamatosan

  • Sok séta és lépcsőzés az 5 szintes raktárépületben

  • Időnként nehezebb alkatrészek emelése

Elvárások:

  • LEGFONTOSABB -> AKARJ és TUDJ dolgozni

  • RENDELKEZZ alapfokú iskolai végzettséggel (8 általános)

  • LÉGY jó erőnlétben, KIVÁLÓ állóképességgel

  • HOZZÁÁLLÁSOD legyen kitartó, HOSSZÚ TÁVBAN gondolkodó

  • VÁLLALD a kézi anyagmozgatást és szedési feladatokat

Amit kínálunk:

GYORSAN tanulható, EGYSZERŰ munkát keresel, ahol NEM KELL hajnalban kelned?

EGY műszakos, HÉTKÖZNAP végzendő munkára vágysz, ahol a munka végeztével nem kell agyalnod a holnapi feladatokon?

SZERETSZ sétálni és ha a bevásárlólistán lévő termékeket könnyen megtalálod a boltokban akkor ez a TE munkád lesz!

Ráadásul HETI ELŐLEGKÉRÉSI lehetőséggel VÁRUNK!

Targoncás jogosítvánnyal rendelkezők magasabb pozícióba nyernek felvételt!

  • FIX alapbér

  • Alapbéren felüli juttatások:

  • Teljesítmény prémium

  • Jelenléti bónusz

  • KÖNNYEN és GYORSAN tanulható feladatok

  • VÁLASZTHATÓ munkakezdés -> 5:45, 7:00 vagy 8:00

  • CSUPÁN 8 óra/nap munkavégzés HÉTKÖZNAP

  • SZABAD hétvégék

  • VÁLLALHATÓ túlóra, ha többet szeretnél keresni

  • LELEHETŐSÉG bérelőlegre, hetente*

  • KÖNNYEN MEGKÖZELÍTHETŐ munkahely

Hölgyek, Urak, Pályakezdők – Tapasztalat és végzettség NÉLKÜL betölthető munkakörök!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem most" gombra való kattintással!

Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.