Gyártó partnercégünk részére keresünk új kollégát

Data Analyst

Feladatok
  • Standard és ad-hoc jelentések készítése
  • Ad-hoc jelentések készítése a felső vezetés konkrét, értékesítéssel kapcsolatos kérdéseire adott válaszok megadására
  • Szoros együttműködés az értékesítési csapatokkal
  • Dashboard-ok és vizualizációk kidolgozása a kulcsfontosságú értékesítési mutatók hatékony kommunikálása érdekében
  • Jelentések proaktív karbantartása és továbbfejlesztése, a folyamatos fejlesztés ösztönzése

Elvárások
  • Kereskedelmi vagy azzal egyenértékű felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Jártasság az MS Excel, a Power BI és a Tableau programokban
  • Elkötelezettség a magas szintű teljesítmény és a kiválóság elérése iránt
  • Kiváló analitikai készségek, amelyekkel képes összetett adathalmazok elemzésére
  • Nemzetközi csapatban való előzetes munkatapasztalat
  • Kommunikatív személyiség, valamint a részletek iránti éles szem
  • Bizonyítottan képes önállóan irányított környezetben boldogulni, több feladatot ügyesen kezelni és a határidőket következetesen betartani

Előny:
  • SQL/VBA vagy hasonló eszközök ismerete

Amit kínálunk
  • Családias légkör multinacionális környezetben
  • Kihívó szakmai feladatok
  • Home Office lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag
    • Cafeteria
    • Negyedéves teljesítménybónusz
    • Karácsonyi bónusz
    • Munkába járási támogatás

Munkavégzés helye:

Veszprém

Munkavégzés helye

Veszprém