Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Diagnosztikai mérnök

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Feladatok

  • Komplex mérések és elemzések koordinálása és végrehajtása a hiba okának meghatározása, beleértve az átfogó dokumentációt és riportálást
  • Szakterület képviselése a helyi és nemzetközi megbeszéléseken és a leegyeztetett KPI-ok biztosítása
  • A felfutás támogatása, folyamattervezés és a szakterületspecifikus tervezési témák összekapcsolása
  • Analízis technikusi munkák koordinálása, ütemezése és nyomonkövetése
  • Management kimutatások készítése aktuális hibaképekről
  • Analízis feladatok kapacitástervezése

Elvárások

  • Egyetemi tanulmányok elektromos, akkumulátor szakképesítéssel, ami feljogosít feszültség alatti munkavégzésre
  • Járműdiagnosztika, diagnosztikai eszközök ismerete
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Előny a projektmenedzsment, nemzetközi tapasztalat
  • Szükséges iparági tapasztalat
  • Angol nyelv folyékony használata
  • MS Office, SQMS, QDA, Q-Live, EFA-Input ismerete

Munkavégzés helye

Kecskemét