Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező, multinacionális vállalat csapatánál szakmai gyakorlatot szerezni? Érdekel az irodai munkavégzés, az adminisztráció?

A Trenkwalder cégcsoport tabi kirendeltségének, on-site partner irodájába új diák kollégát keresünk!

Diák asszisztens

Feladatok
  • Postázás
  • Iratrendszerezés
  • Adatkarbantartás, adatrögzítés
  • Szkennelés, nyomtatás
  • Általános adminisztratív feladatok

Elvárások
  • Középfokú végzettség + folyamatban lévő AKTÍV nappali felsőfokú tanulmányok (diák jogviszony)
  • Érdeklődés az irodai adminisztratív folyamatok iránt
  • Havi kb. 60-80 óra vállalása – hétköznapokon, tanulmányi kötelezettségekhez igazítva rugalmasan
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Talpraesett, proaktív és fejlődni vágyó személyiség

Amit kínálunk
  • Tanulmányokhoz igazodó munkaidőbeosztás
  • Fix, versenyképes diák órabér
  • Folyamatos szakmai támogatás és fejlődési lehetőség
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Tab

Munkavégzés helye

Tab