A Promesa Marketing a területükön évtizedes tapasztalattal bíró szakemberekből álló közösség. Együtt gondolkodunk ügyfeleinkkel, teljes körű szolgáltatásainkkal, összehangolt és a célokat követő munkánkkal értéket teremtünk megbízóink és célközönségük számára.

Bővülő budapesti csapatunkba keresünk teljes állásban digitális kampánymenedzsert.

A legfontosabb feladataid lesznek:

  • PPC stratégiák megalkotásában való aktív részvétel a médiaterv és az ügyféligények figyelembevételével
  • PPC kampányok menedzselése és folyamatos optimalizálása
  • PPC kampányok eredményességének adatalapú mérése és folyamatos elemzése
  • Havi riportok készítése
  • Aktualitások, trendek követése és alkalmazása

Milyennek képzelünk téged?

  • 2+ év tapasztalattal rendelkezel Google Ads és Meta Ads kampányok kezelésében
  • Jártas vagy egyéb Google termékek (Analytics, Tag Manager, Search Console) és a Meta hirdetéskezelő használatában
  • Önállóan is képes vagy haladni, de a csapat többi tagjával is könnyedén együttműködsz
  • Strukturáltan végzed a munkád és szisztematikus gondolkozol
  • Kreatívan oldod meg a felmerülő problémákat
  • Nyitott vagy az új tanulási, fejlődési lehetőségek iránt

Előnyt jelent, ha:

  • Rendelkezel keresőoptimalizálási ismeretekkel
  • Van tapasztalatod landing oldalak értékelésében, optimalizálásában
  • Naprakész vagy a hazai és nemzetközi online marketing trendekben

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér, hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Változatos kihívások, állandó szakmai fejlődés, képzések
  • Emberileg és szakmailag is szuper csapat, családias légkör

Munkahelyi extrák:

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Kérjük, hogy jelentkezésed elküldésekor a nettó bérigényedet is jelöld meg!

Munkavégzés helye

Budapest