A BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. FKF Köztisztasági Divíziója munkatársat keres EGÉSZSÉGÜGYI KÁRTEVŐIRTÓ ÉS FERTŐTLENÍTŐ munkakörbe

Feladatok:

Miért jó nálunk dolgozni?
  • teljes bejelentéssel alkalmazunk, így érvényesítheted a különböző adókedvezményeket (pl.: családi adókedvezmény, 25 év alattiak adókedvezménye), illetve a hitelfelvételnél vagy betegség esetén sem ér meglepetés
  • mi a jó teljesítményt anyagilag is elismerjük
  • ránk minden élethelyzetben számíthatsz (gyermekszületési támogatás, szociális segély, temetési segély, iskolakezdési támogatás)
  • próbaidő lejártát követően személyre szabott cafeteria-csomagból válogathatsz évente bruttó 513.530 Ft összegben – legyen az SZÉP-kártya, önkéntes egészség- vagy nyugdíjpénztári befizetés, óvodai, bölcsődei étkeztetés elszámolása, vagy akár készpénz kifizetés
Egyéb juttatások:
Kért felületek/portálok, ahol meghirdetni szükséges: Kért hirdetési forma: Jobline Szakmunka Milyen email címre kérik továbbítani a jelentkezéseket? https://karrier.budapestikozmuvek.hu/Datacenter/Registration/JobAdvertisement/64/egeszsegugyi-kartevoirto-es-fertotlenito/allasok?locale=hu-hu
  • törődünk a kollégáink fizikai és mentális egészségével (kedvezményes üdülési lehetőség a vállalat üdülőiben - például a Balaton mellett több helyen -, sportkör, ingyenes társasági rendezvények)

Elvárások:

Milyen feladatok várnak? · aktívan részt veszel a kártevőirtási és fertőtlenítői feladatok ellátásában

Előnyök:

Munkahelyi extrák:
  • Cafeteria
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Sport támogatás
  • Beiskolázási támogatás
  • Céges üdülés, üdültetés

Ajánlatunk:

Mit várunk a munkakör betöltéséhez?
  • egészségügyi kártevőirtó és fertőtlenítő szakképesítést
  • „B” kategóriás jogosítványt
  • naprakész szakmai ismereteket a kártevő- és rágcsálóirtás menetéről és szabályairól
  • legalább 1-3 év szakmai tapasztalatot
  • haladó szintű MS Office-ismereteket
  • precíz és megbízható munkavégzést
Terület/divízió: FKF – köztisztasági Pozíció megnevezése: egészségügyi kártevőírtó és fertőtlenítő Szükséges/alkalmazandó logó: köztisztasági Kategória megnevezése: szakmunka Alkategória megnevezése: egyéb szakmunka Munkavégzés típusa: Teljes munkaidő / Alkalmazotti jogviszony Munkavégzés típusa: Általános munkarend Munkavégzéshez szükséges minimális elvárások/Végzettség:
  • szakiskola/szakmunkás képző
Munkavégzéshez szükséges minimális elvárások/Tapasztalat::
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
Munkavégzéshez szükséges minimális elvárások/Jogosítvány:
  • B kategória
Szükséges nyelvtudás:
  • Nem igényel nyelvtudást
  • Cafeteria

Munkavégzés helye:

· Budapest, XV. kerület, Késmárk utca

Munkavégzés helye

Budapest