Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

EHS Koordinátor

Feladatok

Feladatok:

  • teljes körűen felelős leszel a vállalat munka-, egészség-, tűz- és környezetvédelmi irányelveinek működtetéséért és szabályozásoknak megfelelő módosításáért;

  • napi szinten koordinálod és elvégzed az EHS tevékenységeket a vállalatnál;

  • folyamatosan kapcsolatot tartasz a vonatkozó hatóságokkal, (pl. Környezetvédelmi Hatóság, Katasztrófavédelem, Tűzoltóság);

  • aktívan részt veszel termeléssel, irányítási rendszerek bevezetésében és a velük kapcsolatos kapcsolatos auditokban;

  • szervezed és megtartod az EHS vonatkozású oktatásokat, elkészíted és naprakészen tartod a képzési anyagokat;

  • koordinálod a hulladékkezeléssel, veszélyes anyagokkal kapcsolatos teljes tevékenységet;

  • fejleszted a vállalati folyamatokra, szervezeti egységekre kiterjedő EHS szabályozásokat;

  • felügyeled az EHS előírások betartását, kidolgozod és megvalósítod a szükséges javító intézkedéseket;

  • részt veszel az üzem működéséhez szükséges adminisztratív, szervezési és kapcsolattartási feladatokban;

Elvárások

Elvárások:

  • legalább munkavédelmi technikusi és tűzvédelmi előadói végzettséggel rendelkezel;

  • 4-5 éves releváns, gyártó üzemben megszerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel;

  • legalább aktív, társalgási szinten beszélsz angolul;

  • felhasználói szinten kezeled az MS Office-t;

  • pontos és precíz munkavégzés jellemez;

  • jól érzed magad olyan környezetben, ahol még alakíthatod a folyamatokat;

Munkavégzés helye

Sóskút