Feladatok:

Feladataid lesznek:
  • Hatósági engedélyek nyilvántartása, változások bejelentése, dokumentálása
  • Jelentések, ellenőrzések, bevallások, adatszolgáltatások stb. elkészítése, nyilvántartása
  • Az egészségvédelmi és munkabiztonsági tevékenység koordinálása
  • ISO rendszerek irányítása, külső és belső auditok megszervezése
  • Az integrált rendszerhez kapcsolódó nyilvántartások naprakészen vezetése, felügyelete
  • Az előírásokból eredő monitoring vizsgálatokat (víz, levegő, egyéb) felügyelete és szervezése, nyilvántartása
  • A dolgozók rendszeres oktatásának, továbbképzéseinek megszervezése (munka- és tűzvédelem, ADR, kazánkezelés stb.)Törvényi megfelelés folyamatos nyomon követés
  • Munkatársaid fejlesztése, szemléletformálás a környezetvédelem és a munkabiztonság jegyében

Elvárások:

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • Környezetvédelmi MSc. végzettség (környezetmérnök, anyagmérnök stb.)
  • EHS területen szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Erős írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség, határozott fellépés
  • Proaktív, innovatív gondolkodásmód
  • Nyitottság a folyamatos fejlődésre és az újdonságokra
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Képesség a határidők betartására
  • IT-jártasság, az MS Office, kiemelten Excel felhasználószintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

Előnyt jelent:
  • Munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi képzettség
  • Folyamatosan működő üzemben szerzett releváns szakmai tapasztalat (munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi területen)
  • Vegyipari tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Ajánlatunk:

Amit a munkádért cserébe ajánlunk:
  • Alapbéren felüli juttatási csomag
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon, laptop)
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely egy perspektivikus iparágban
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Nincs multis bürokrácia; gyorsak és agilisak vagyunk
  • Része lehetsz egy összetartó csapatnak, ahol tanulhatsz másoktól, és Te is taníthatsz
Foglalkoztatás jellege: - Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3581 Tiszaújváros TVK Ipartelep

Munkavégzés helye

Tiszaújváros