Ha szeretnél egy szuper csapat tagja lenni, egy megbízható, stabil céggel a hátad mögött, és hosszútávra tervezel, Téged keresünk, ha bírod a nehéz fizikai munkát!

Alsónémediben található partnerünk telephelyére keresünk betanított munkára munkatársakat kézi rakodó, szedő pozícióba.

Éjszakai áruösszekészítő

Feladatok
  • A szortírozóüzembe nehéz beérkező csomagok pakolása, irányítása futószalag mellett
  • Raktár tisztaságának, rendezettségének a fenntartása
  • Raktározáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok

Elvárások
  • Általános iskolai végzettség
  • Jó fizikai állóképesség
  • Terhelhetőség
  • Éjszakai műszak vállalása

Amit kínálunk
  • Azonnali munkakezdés, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Teljes munkaidős, bejelentett állás
  • Versenyképes bérezés (alapbér +prémium + cafetéria)
  • Béren kívüli juttatás már a belépéstől kezdve
  • 13. havi fizetés
  • Munkába járáshoz ingyenes céges busz az alábbi településekről: Budapest, Alsónémedi, Gyál, Gyömrő, Sülysáp, Tápiószecső, Tóalmás, Cegléd, Lajosmizse, Táborfalva, Örkény, Dabas, Pilis, Nyáregyháza, Monor, Kakucs, Kunszentmiklós, Kunadacs, Szalkszentmárton, Délegyháza, Majosháza, Kiskunlacháza, Bugyi,(további településekről a jelentkezéskor nyújtunk tájékoztatást)
  • Állandó éjszakás műszak

Munkaidő: munkanapokon 16:30-01:30 (állandó éjszakás munkarend, 1 óra szünettel)

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Munkavégzés helye:

Alsónémedi

Munkavégzés helye

Alsónémedi