Mind-Diák Szövetkezet
A Medos hotel a város szívében, az Oktogon mellett helyezkedik el, a Világörökség részét képező Andrássy út mentén. A környéken számos szórakozóhely, bár, étterem, kávézó és bevásárlóközpont megtalálható. Vendégeik a kulturális központban szállhatnak meg, mivel a legtöbb színház Budapest belvárosában, a szálloda környékén található.

Feladatok:

  • A vendégek zavartalan és színvonalas kiszolgálása
  • Vendégproblémák kezelése
  • E-mailek megválaszolása, telefonhívások fogadása
  • Hajnalban elutazó vendégek kicsekkolása
  • Szállodai szoftver kezelése
  • Háttérmunka a nappali műszak felkészítésére

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfő és vasárnap között heti minimum 3 nap vállalása 18:30-06:30-ig

Amit kínálunk

  • Bruttó 2500 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest VI.

Munkavégzés helye

Budapest