Illatszer és kozmetikai termékek forgalmazásával foglalkozó drogériaüzlet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Vásárlók magas szintű kiszolgálása, Nyitottság új ismeretek megszerzésére, A termékek vonzó kihelyezése, rendezett polckép biztosítása, Árukészlet biztosítása, leltározás, Eladói, pénztárosi feladatok ellátása

Elvárások:

Légy részese Magyarország legnagyobb Müller üzletnyitásának, erősítsd csapatunkat a belváros szívében, V. kerületi üzletünk exkluzív környezetében!, Nemzetközi vállalatként fontosnak tartjuk, hogy hatalmas választékunkat minél szélesebb vásárlói körrel ismertessük meg kellemes munkakörnyezetben., , Szeretettel várunk csapatunkban: Légy akár pályakezdő, személyre szabott képzésekkel kapsz támogatást karriercéljaidhoz - vagy légy akár sokéves tapasztalattal rendelkező munkatárs, csapatod tudásoddal gazdagíthatod és ismereteidet elmélyítheted egy olyan üzletben, amely több, mint egy drogéria!

Előnyök:

Kereskedelemben szerzett tapasztalat, Középiskolai végzettség, Vevőorientált gondolkodásmód, barátságos hozzáállás, Ápolt, igényes megjelenés, udvarias magatartás, Kiváló kommunikációs készség, magabiztosság

Ajánlatunk:

Stabil nemzetközi háttér, kellemes munkakörnyezet, Elérhető bér: bruttó 450.000 Ft, OTP SZÉP kártya juttatás és egyéb béren kívüli juttatások (nyitási prémium; 13. havi juttatás), Munkába járás támogatása: Budapest bérlettámogatás,vagy autóval történő munkába járás esetén a kötelező 18 Ft/km helyett 30 Ft/km, Személyzeti vásárlási kedvezmény, 10 év munkaviszony után jubileumi juttatás, Tervezhető munkaidő; Személyre szabott képzések

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest