Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Elektromos karbantartó

Debrecen partnerünk számára keresünk elektromos karbantartó kollégát, akár azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • Elektromos javítási és felújítási munkák elvégzése a gépek és az épületgépészet berendezésein, a hiba és az üzemzavar lehetséges okainak vizsgálata
  • Alkatrészigény megállapítása, a szükséges tartalék alkatrészek meghatározása, igények leadása a karbantartó mérnök és a műszaki raktáros felé
  • Szakértői irányítás mellett átfogó és összetett javítási munkálatok, átalakítások és új eszközök gyártásának végrehajtásában történő közreműködés
  • Üzemzavarok elhárítása, a karbantartás elvégzése a meglévő
    karbantartási terv alapján
  • Alkatrészek cseréje az előírások szerint
  • Határidők betartása
  • Karbantartási dokumentációk elvégzése
  • Kapcsolattartás a termelési területtel

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett karbantartói tapasztalat
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete
  • Kapcsolási rajzok ismerete és alkalmazása
  • Siemens S5, S7 vezérlési ismeret
  • Négy műszakos munkarend vállalása (12 óra | 3 nappal, 3 pihenő,3 éjszaka,3 pihenő)

Előny:

  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Windows, MS Office,
    SAP ismerete)

Munkavégzés helye

Debrecen