Marcali telephelyű partnercégünkkel 15 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 800 embert foglalkoztat.

Elektronikai karbantartó műszerész

Feladatok

  • A berendezéseik önálló elektromos javítása, karbantartása
  • Az üzemrészek gépeinek, berendezéseinek villamos egységeinek önálló javítása, karbantartása
  • A munkahelyi vezetője által meghatározott feladatok elvégzése a rendelkezésre álló dokumentáció alapján.
  • Javítás és hibaelhárítás,a technológiai gépekben

Elvárások

  • Elektronikai műszerész, erősáramú gépszerelő és/vagy villanyszerelő szakmunkás végzettség
  • Legalább 3 éves releváns (karbantartás területén szerzett) szakmai tapasztalat
  • Felelősségtudat, csapatszellem, megbízhatóság, határozottság

Munkaidő

  • 3 műszak vállalása
  • Próbaidő alatt is fix teljesítményprémium
  • Jelenléti, minőségi bónusz
  • Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak

    • Nagykanizsa
    • Galambok
    • Csurgó
    • Kaposvár
    • Keszthely
    • Lengyeltóti
    • Somogyvár
    • Tapsony
    • Nagyatád
    • Csokonyavisonta

    Előnyök

    • Számítógépes ismeretek
    • Több végzettség együttes megléte

    Amit kínálunk

    +30%-os műszakpótlékok 100%-os túlórapótlék 13. havi fizetés 6 hónap után Cafeteria Próbaidő alatt is fix teljesítményprémium Jelenléti, minőségi bónusz

    Munkavégzés helye

    Marcali