Mind-Diák Szövetkezet

A Sanofi a világ egyik vezető biotechnológiai vállalata, amely elkötelezett az emberek egészségének és életminőségének javítása iránt. Több mint 100 000 alkalmazottal, 170 országban nyújt kiemelkedő terápiás megoldásokat az immunológia, onkológia, ritka betegségek, vakcinák, cukorbetegség és szív- és érrendszeri betegségek kutatása és fejlesztése alapján.

Feladatok:

  • A Supply Chain szervezet szakmai munkájának támogatása a teljes elosztási láncon keresztül (a gyógyszerek gyártásának tervezésétől a magyar piaci értékesítésig)
  • Napi értékesítési jelentések, havi nagykereskedelmi jelentések és eseti (ad-hoc) riportok elkészítése
  • Készletek és értékesítési adatok elemzése, kimutatások összeállításában való aktív részvétel
  • Részfeladatok végrehajtása logisztikai partnerek és gyógyszer-nagykereskedők felé történő értékesítésben
  • Projektmunkában való részvétel, a Supply Chain Business Partner kollégák támogatása
  • Kapcsolattartás marketing, kereskedelmi, regisztrációs és minőségbiztosítási szakemberekkel

Elvárások:

  • Folyamatban lévő BSc vagy MSc tanulmányok Supply Chain, Pénzügy, Közgazdaságtan, Logisztika vagy hasonló területen
  • Általános MS Office ismeretek, Excel középszintű ismerete
  • Középszintű angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Minimum heti 20-25 óra rendelkezésre állás
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Rugalmas otthoni munkavégzési lehetőség
  • Gyakornoki képzési program lehetőség
  • Szakmai gyakorlat és szakdolgozat írásának támogatása
  • Fizetett szabadság gyakornokok számára
  • Kiváló közösséghez csatlakozás és különleges események (Heti jóga/Pilates órák, Havi társasjáték estek, Nyári/Téli rendezvények, Well-being előadások és sportklubok)
  • Bruttó 2200,- HUF/óra

Munkavégzés helye:

Budapest XIII.

Munkavégzés helye

Budapest