Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Energetikai mérnök

Csongrádon található modern gyártó partnerünkhöz keresünk új kollégát bővülő csapatukba, Energetikai mérnök pozícióba.

Feladatok

  • A gyár optimális földgáz, villamos energia, termálvíz, ivóvíz és szennyvíz kezelés vásárlásának szakmai előkészítése, a gyári fogyasztások nyomon-követése.

  • A gyár belső közmű hálózatainak, közmű csatlakozásainak megterveztetése, fejlesztése, ellenőrzése valamint ezek karbantartásának támogatása

  • A gyári infrastruktúra fejlesztése, költséghatékony megoldások kidolgozása
  • Az energiafelhasználás monitorozása, fenntarthatósági jelentések készítése
  • Az Energetikai Irányítási Rendszer felügyelete, működtetése
  • Kapcsolattartás, adatszolgáltatás a központ és a helyi hatóságok felé

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (előnyt jelent gőzrendszerek vagy utility területén szerzett tapasztalat)

  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Önálló, akció-orientált, stratégiai gondolkodású személyiség

Munkavégzés helye

Csongrád