Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba bővülés miatt.

Energetikus (Vas megye)

Feladatok

  • Energia felhasználás hatékonyságának monitorozása, javaslatok kidolgozása a hatékonyságnövelés érdekében, részvétel a végrehajtásban;
  • Épületek és ellátórendszerek komplex energiagazdálkodási feladatainak ellátása;
  • Energetikai fejlesztési lehetőségek felmérése, energiaveszteségek feltárása, csökkentése továbbá beruházási tervek előkészítése, projektek műszaki menedzselése;
  • Energiafogyasztási adatok folyamatos elemzése, értékelése;
  • Energia havi és rövid- valamint középtávú forecast költség adatok elkészítése;
  • Dokumentációk, szerződések, adatbázisok naprakészen tartása;
  • A szabályozó törvények, rendeletek, szabványok nyomon követése;
  • Hatósági jelentések, bevallások elkészítése;
  • Részvétel az energia szerződések készítésében, tárgyalási folyamatokban;
  • Energiahatékonysági pályázatok figyelemmel kísérése, megvalósításuk koordinálása;
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, szükséges energetikai jelentések elkészítése;
  • Aktív részvétel a fenntarthatósági stratégia kialakításában, fenntarthatósági törekvések megvalósításában.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (pl. épületgépész-, vagy gépész-vagy villamos-, vagy energetikai mérnök);
  • Gyártó/szolgáltató cégnél energetikai területen szerzett tapasztalat;
  • Kommunikációképes aktív angol nyelvtudás;
  • Projekt menedzsment ismeretek;
  • Csapatjátékos;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Önálló munkavégzésre való képesség.

Amit kínálunk

  • Munkavállaló barát vállalat;
  • Lendületes, motivált csapat;
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség;
  • Versenyképes bér és széleskörű juttatási csomag;
  • Albérlet támogatás.

Az ideális pályázó:

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar /és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Munkavégzés helye

Szombathely