Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Építési projektmenedzser - infrastruktúra/közmű

Partnerünk - Magyarország egyik piacvezető tervező, mérnöki szolgáltató, projektmenedzsment vállalata - Építési projektmenedzsert keres, infrastruktúra és közmű feladatok műszaki felügyeletére, irányítására. Projektjeik között gyáregységek, irodaházak, nagyobb volumenű lakópark és egyéb kivitelezési projektek tartoznak.

Amennyiben szereztél már 4-5 év tapasztalatot infrastruktúra és közmű területén, magabiztosan tudsz menedzselni komplex építési folyamatokat, és folyékonyan beszélsz angolul, add be a jelentkezésed és felvesszük veled a kapcsolatot!

Feladatok

  • Magasépítési projektekhez tartozó infrastruktúra és közmű feladatok napi szintű irányítása, műszaki felügyelete
  • Műszaki rajzok, tervek és kivitelezési dokumentációk rendszeres ellenőrzése a megvalósítás alatt
  • Helyszíni bejárások során a kivitelezési folyamat ellenőrzése, a nem megfelelőségek kezelése, ellenőrzési naplók vezetése és a projekt dokumentációinak naprakészen tartása
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, kivitelezőkkel és szakági kollégákkal a projekt előrehaladása érdekében
  • Műszaki változtatások követése és költségek felügyelete a kivitelezés során: A költségvetés és a tényleges kiadások összehasonlítása, költségcsökkentési javaslatok kidolgozása
  • Esetleges tervezési hibák jelentése és megoldási javaslatok kidolgozása a tervezőkkel együttműködve, akciótervek készítése és a végrehajtás nyomon követése
  • Aktív közreműködés műszaki kérdések megoldásában

Elvárások

  • 4-5 év szakmai tapasztalat projektvezetés, műszaki ellenőrzés vagy építésvezetés területén
  • Generálkivitelezési projektekben szerzett korábbi tapasztalat előny
  • Felsőfokú végzettség építőmérnöki szakon
  • Műszaki ellenőri jogosultság (ME-KÉ, ME-VZ) megléte, vagy ennek rövid időn belüli megszerzése
  • Magas szintű ismeretek MS Excel használatában
  • MS Project vagy hasonló felület ismerete előny
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Önálló, magabiztos, együttműködő és megbízható személyiség
  • Asszertív kommunikáció
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye

Budapest